مطالب پُرطرفدار!
برای خرید محصول موردنظر خودتان از وب‌سایت رازِ جذب می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید…
  • روش اول: پرداخت آنلاینآنلاین 300x298 - انواع روش‌های خرید محصولات آموزشی

ساده‌ترین و بهترین روش پرداخت وجه، پرداخت آنلاین هست، زیرا شما در هر زمان و در هر مکانی این امکان پرداخت را به‌راحتی در اختیاردارید؛ برای این کار می‌توانید از تمامی کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب (تقریباً تمامی بانک‌ها مثل بانک ملت، ملی، کشاورزی، پارسیان، اقتصاد نوین، دی، پاسارگاد و…) استفاده کنید.

همچنین در تمامی صفحات خرید محصولات وبسایت رازِ جذب، دکمه‌هایی وجود دارد که روی آن‌ها نوشته‌شده “پرداخت” با کلیک بر روی این دکمه‌ها شما به درگاه پرداخت بانک  هدایت می‌شوید، پس از واردکردن اطلاعات درخواستی، مرحله‌به‌مرحله تا پرداخت وجه پیش خواهید رفت و در صورت موفقیت، درگاه بانکی به شما شماره پیگیری خواهد داد، سپس بلافاصله بصورت اتوماتیک، سایت اقدامات لازم برای تحویل محصول به شما را انجام می‌دهد؛ این روش ساده‌ترین روش هست و توصیه ما استفاده از این روش می‌باشد.

توجه: برای این نوع پرداخت کارت‌بانکی شما باید رمز دوم و یا رمز خرید اینترنتی داشته باشد، درصورتی‌که کارت شما رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی ندارد، یا نمی‌دانید که دارد یا خیر و یا رمز آن را فراموش کرده‌اید، باید یک‌بار به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک خودتان مراجعه کنید و با قرار دادن کارت خودتان در دستگاه خودپرداز از طریق گزینه تغییر رمز/ تعیین رمز دوم یا رمز اینترنتی برای کارت خود رمز اینترنتی ایجاد کنید.

  • روش دوم: پرداخت کارت به کارت یا واریز به‌حساب

درصورتی‌که به هر دلیلی امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست، می‌توانید وجه محصول را به یکی از حساب‌های زیر (ترجیحاً ملت)‌ واریز بفرمایید و سپس با شماره ۰۹۳۰۷۸۲۱۶۷۶ تماس بگیرید و اطلاعات پرداخت را ثبت کنید تا به‌محض تائید از سوی همکاران ما، اقدامات بعدی صورت گیرد.

حساب بانک ها - انواع روش‌های خرید محصولات آموزشی

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه آموزشی رازِ جذب می‌باشد؛ فعالیت این سایت در زمینه آموزش قانون جذب و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است.